Ndërlidhjet

VLLADIKAVKAZ


Së paku 10 vetë janë vrarë gjatë ditës në Ceceni.
Zyrtarë të Moskës, që nuk duan të identifikohen kanë thënë se në mesin e të vrarëve ka qenë dhe një punonjës i shërbimit sekret rus.
Njoftohet se 6 ushtarë janë vrarë në përplasje me grupet e armatosura cecene dhe 2 ushtarë të tjerë kanë humbur jetën nga minat.
XS
SM
MD
LG