Ndërlidhjet

PRISHTINË


Forca paqëruajtëse e udhëhequra nga NATO në Kosovë, KFOR i ka dhënë përkrahje të plotë shefit të UNMIK-ut, Michael Steiner lidhur me vendimin e tij për shpalljen e AKSH-së si organizatë terroriste.
Zëdhënësi i KFOR-it ka thënë veç tjerash se forca paqëruajtëse do të vazhdojë të ndërmarrë masa dhe të përdorë të gjitha mjetet për të siguruar ambient të sigurt.
XS
SM
MD
LG