Ndërlidhjet

BAKU


Presidenti 80 vjeçar i Azerbejxhanit, Heydar Aliyev dy herë është alivanosur duke folur para të pranishmëve në akademinë ushtarake në Baku, që transmetohej drejtëpërdrejtë nga televizioni.
Pas alivanosjes së parë, Aliyev ishte kthyer sërish në foltore që të përfundojë fjalimin, kurse pas alivanosjes së dytë ndihmësit e tij e tërhoqën dhe e thirrën mjekun.
XS
SM
MD
LG