Ndërlidhjet

PARIS


Ministrat e mjedisit të tetë vendeve më të industrializuara u takuan në Paris, ku kanë diskutuar zhvillimin ekonomik dhe përmirësimin e furnizimit me ujë të vendeve të kontinentit afrikan.
XS
SM
MD
LG