Ndërlidhjet

LONDËR


Policia britanike ka njoftuar se janë vjedhur tre piktura të Van Goghut, Paul Gauguin dhe Pablo Pikasos nga muzeumi i Mançesterit.
Vlera e tre punëve sipas burimeve të muzeut shkon në 1.6 milionë dollarë.
XS
SM
MD
LG