Ndërlidhjet

MOSKË


Kryeministri i Britanisë, Tony Blair dhe presidenti i Rusisë, Vladimir Putin filluan bisedimet në Moskë për situatën e pas luftës në Irak.
Ata do të mbajnë një konferencë të përbashkët për shtypin, para se Blair të kthehet në Londër.
XS
SM
MD
LG