Ndërlidhjet

SPINBOLDAK/AFGANISTAN


Zyrtarët e Afganistanit thonë se kryengritësit anti-qeveritarë sot kanë sulmuar caqe në Spinboldak afër kufirit me Pakistanin dhe kanë vrarë tre ushtarë afgan.
XS
SM
MD
LG