Ndërlidhjet

TEL AVIV


Dy grupe militante palestineze, Hamasi dhe Brigadat e Martirëve Al Aksa morën përgjegjësinë për sulmin e mbrëmshëm vetëvrasës me bomba që la të vdekur tre njerës dhe 55 të plagosur para një klubi nate në Tel Aviv.
XS
SM
MD
LG