Ndërlidhjet

HAGË


Patrick Boll, ekspert amerikan ka deklaruar në seancën e sotme të gjyqit të Millosheviqit se sulmet ajrore të Aleancës Veri-Atlantike kundër regjimit të Millosheviqit në pranverën e vitit 1999, ndaluan vrasjet dhe persekutimet masive të shqiptarëve.
XS
SM
MD
LG