Ndërlidhjet

KANSAS


Së paku 22 vetë kanë vdekur dhe janë regjistruar dëme të konsiderueshme materiale, si pasojë e ciklonit që ka prekur disa zona në pjesën qëndrore të Shteteve të Bashkuara.
XS
SM
MD
LG