Ndërlidhjet

HONG KONG


3 raste vdekjeje dhe 8 të infektuar janë të dhënat për ditën sotme në Hong Kong, si pasojë e pneumonisë vdekjeprurëse, SARS.
Kjo ka bërë që numri i viktmave në gjithë botën t'i kalojë të 460 vetët, ndërsa numri i të infektuarve ka shkuar në 6'300.
XS
SM
MD
LG