Ndërlidhjet

KANSAS


Së paku 30 vetë kanë vdekur dhe janë shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale si pasojë e ciklonit që ka prekur tre shtete në Shtetet e Bashkuara.
XS
SM
MD
LG