Ndërlidhjet

TOKIO


Monedha e përbashkët evropiane euro ka arritur vlerat e saj më të larta përballë jenit japonez dhe dollarit amerikan.
Ky forcim i euros erdhi pas vendimit të Bankës Evropiane për të mos ulur shkallën e interesit.
XS
SM
MD
LG