Ndërlidhjet

LOS ANXHELOS


Një Gjykatë Federale në Shtetet e Bashkuara ka ngritur akt-akuzën ndaj një qytetareje kineze, si agjente e dyfishtë.
Katrina Lung besohet se ka qenë për 18 vjet burim informacioni njëherësh për FBI- në dhe shërbimin kinez të inteligjencës.
XS
SM
MD
LG