Ndërlidhjet

BOSTON


Një gazetare amerikane e "Boston Globe", Elizabeth Neuffer, ka humbur jetën në një aksident automobilistik në Bagdat.
Neuffer ka qenë një gazetare e njohur lufte dhe është dalluar në mbulimin e konflikteve në Bosnjë dhe Ruanda.
XS
SM
MD
LG