Ndërlidhjet

BEOGRAD


Autoritetet serbe kanë ngritur sot akuza për fshehje të të ardhurave dhe mosplotësim të detyrimeve financiare shtetit kundër Svjetllana Raznatovicit, e njohur si Ceca.
ceca, e veja e Arkanit gjendet nën arrest për akuzat për bashkëpunim me vrasësit e ish kryeministrit serb Zoran Xhinxhiq.
XS
SM
MD
LG