Ndërlidhjet

RIAD


34 ka shkuar numri i viktimave nga sulmet vetvrasëse të dy ditëve më parë në kryeqytin saudit, Riad.
Burimet zyrtare të Arabisë Saudite, si dhe ato amerikane, kanë lidhur sulmet kundër blloqeve të banesave të të huajve në Riad me rrjetin terrorist të Al-Kaidës.
XS
SM
MD
LG