Ndërlidhjet

GAZA


Sot u raportuan pesë palestinezë të vrarë gjatë dhunës së fundit me forcat izraelite në Bregun Perëndimorë dhe në Brezin e Gazës, kurse në kampin e refugjatëve Khan Junis u plagosën 20 vetë kur helikopterët izraelitë kishin hapur zjarr kundër një grupi njerëzish.
XS
SM
MD
LG