Ndërlidhjet

UASHINGTON


Zëvendës sekretari amerikan i Mbrojtjes, Paul Wolfowitz është nisur në një turne pesë ditëshe në Evropë me ç'rast do të vizitojë Bonjë-Hervegovinën, Kosovën, Maqedoninë, Francën dhe Rumaninë, njofton Pentagoni.
Pas dite vonë Wollfowitz do të takohet me trupat e Shteteve të Bashkuara në Tuzlë për nder të Ditës së Forcave të Armatosura.
XS
SM
MD
LG