Ndërlidhjet

PRISHTINË


Shefi i UNMIK-ut, Michael Steiner deklaroi sot se vendimi që t'u ndalojë zyrtarëve të Kosovës pjesëmarrjen në tubimet ndërkombëtare për rajonin, nuk do të dëmtojë raportet e UNMIK-ut me institucionet e Kosovës dhe se nuk bëhet fjalë për kurrfarë rehabilitimi të raporteve me Beogradin.
XS
SM
MD
LG