Ndërlidhjet

LION


28 njerëz kanë humbur jetën dhe 46 të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik të një autobusi në juglindje të Francës.
Të gjithë pasagjerët ishin gjermanë, të cilët udhëtonin drejt Spanjës.
XS
SM
MD
LG