Ndërlidhjet

HAGË


Këshilli i Gjykatës së Hagës i miratoi prokurorisë së kësaj gjykatë edhe 100 ditë shtesë për të paraqitur rastin kundër Sllobodan Millosheviqit.
Ndërsa nesër pritet të dëshmojë kundër Millosheviqit dhe ish presidenti slloven Millan Kucan.
XS
SM
MD
LG