Ndërlidhjet

ANKARA


Një person ka vdekur dhe një tjetër është plagosur si pasojë e një shpërthimi në një kafe në Ankara.
Nuk dihet ende nëse shpërthimi ka qenë rezultat i sulmit apo aksident.
XS
SM
MD
LG