Ndërlidhjet

KANË


"Osama" është titulli i filmit të parë afgan që shfaqet ndonjëherë në festivalin e kinemasë në Kanë.
Filmi tregon historinë e vërtetë të një 12 –vjecareje afgane dhe ka fituar një cmim special, jashtë konkurrimit.
XS
SM
MD
LG