Ndërlidhjet

MOSKË


Të paktën 12 ushtarakë rusë janë vrarë dhe 6 të tjerë janë plagosur në dy incidente të ndara në Ceceni, gjatë 48 orëve të fundit.
Incidentet kanë qenë të parat pas dy sulmeve vetvrasëse pak kohë më parë, ku humbën jetën qindra vetë.
XS
SM
MD
LG