Ndërlidhjet

BUJANOC


Disa mijëra shqiptarë u tubuan tek Tërnoci i Madh afër Bujanocit që të shënojnë përvjetorin e vra sjes së Ridvan Qazimit, të njohur si ''komandant Lleshi'' i UÇPBM-së së dikurëshme.
Tubimi është mbajtur pran bustit të Ridvan Qazimit dhe ka kaluar në atmosferë të qetë.
XS
SM
MD
LG