Ndërlidhjet

PRAGË


Euro ka arritur kuotat më të larta kundrejt dollarit në tregun e sotëm financiar.
1 euro është shkëmbyer me 1.19 dollarë në tregun aziatik dhe me 1.18 dollarë në tregun evropian.
Një dollar jo i fortë është mbështetur nga Sekretari amerikan i Thesarit, John Snow.
XS
SM
MD
LG