Ndërlidhjet

HAGË


Gjyqi kundër Sllobodan Millosheviqit, i akuzuar për gjenocid, krime kundër njerëzimit dhe krime lufte, gjatë luftërave në Kosovë, Bosnjë dhe Kroaci, është shtyrë sërisht gjatë ditës së sotme për shkak të gjendjes shëndetësore të të akuzuarit.
XS
SM
MD
LG