Ndërlidhjet

BAKU


Në kryeqytetin e Azerbaxhanit, Baku, ka pasur përplasje të ashpra mes protestuesve, mbështetës të opozitës dhe forcave të policisë.
Për pasojë 18 persona janë plagosur dhe 30 anëtarë të partive të opozitës u arrestuan.
XS
SM
MD
LG