Ndërlidhjet

ZAGREB


Zëvendëskryeministri kroat, Mate Granic, ka bërë të ditur se qeveria e tij do të marrë një sërë masash, përfshirë miratimin e disa vendimeve, të cilat do të shpejtojnë kthimin e refugjatëve serbë në Kroaci si dhe të zgjidhë një numër cështjesh të mbetura pezull lidhur me refugjatët.
XS
SM
MD
LG