Ndërlidhjet

HAGË


Zyrtarët e Tribunalit të Hgës sot kanë shfaqur bindjen se autoritetet e Beogradit do t'i dorëzojnë në Hagë ish shefat e shërbimit të sigurimit shtetëror të Serbisë, Jovica Stanishiq dhe Franko Simatoviq, sa më parë që është e mundur.
XS
SM
MD
LG