Ndërlidhjet

UASHINGTON


Shtëpia e Bardhë kumtoi se presidenti i Shteteve të Bashkuara, George Bush do të takohet me kryeministrat izraelit dhe palestinez javën e ardhëshme në Jordan, pasi do të ketë një samit me liderët arabë në Egjipt.
XS
SM
MD
LG