Ndërlidhjet

KOTABATO/FILIPINE


Së paku 16 kryengritës separatist nga Fronti Çlirimtar Islamik Moro dhe shtatë policë qeveritar janë vrarë gjatë konfrontimeve të rrepta në jug të Filipineve, tha gjenerali Generoso Senga.
XS
SM
MD
LG