Ndërlidhjet

SINGAPOR


Ministri i Mbrojtjes i Indisë e shfaqi shpresën se së shpejti do të mund të fillojë samiti ndërmjet dy rivalëve bërthamorë, Indisë dhe Pakistanit.
Ministri George Fernandez u tha delegatëve të Forumit aziatik të Sigurisë, që mbahet në Singapor, se në samit do të diskutohen çështjet që i ndajnë të dyja vendet.
XS
SM
MD
LG