Ndërlidhjet

PEKIN


Kina sot ka raportuar raste të reja të viktimave nga epidemia SARS.
Ministria e Shëndetësisë tha se numri i përgjithshëm i viktimave nga Sindromi i Rëndë Akut Respirator ka arritur në 332.
Hong Kongu tha se virusi i SARS-it ka shkaktuar edhe tre të vdekur dhe ka infektuar 3 të tjerë.
XS
SM
MD
LG