Ndërlidhjet

TBILISI


Zyrtarët gjerogjian të sigurisë kanë filluar kërkimet për të gjetur katër punonjësit e Kombeve të Bashkuara të zhdukur gjatë ditës së djeshme.
Tre prej tyre janë vëzhgues ushtarak të OKB-së dhe i katërti ka qenë përkthyesi vendas i grupit.
XS
SM
MD
LG