Ndërlidhjet

GAZA


Grupi islamik palestinez Hamas ka deklaruar se nuk pranon të bisedojë dhe në të ardhmen me kryeministrin Mahmud Abas, nëse ky i fundit nuk tërhiqet nga marrëveshja e bërë me kryeministrin izraelit Ariel Sharon dhe presidentin amerikan Bush.
XS
SM
MD
LG