Ndërlidhjet

DUBLIN


Në këto momente ka filluar ndeshja mes kombëtareve të Shqipërisë dhe Irlandës, e cila është pjesë e ndeshjeve për eliminatoret e Kampionatit Evropian.
Në rast fitoreje ekipi i kuqzinjve do të shpërblehet me 150 mijë dollarë dhe nërast barazimi me 50 mijë dollarë.
Kjo vjen pasi kombëtarja ka të gjitha gjasat që të kualifikohet dhe të shkojë në Portugali.
XS
SM
MD
LG