Ndërlidhjet

PRISHTINË


Agjencia Kosovare e Mirëbesimit ka pezulluar përkohësisht nga detyra drejtoreshën e përgjithshme të PTK-së, Leme Xhema, pas kontrollit që bëri të martën njësia elite e UNMIK-ut anti korrupsion në zyrën dhe shtëpinë e saj.
XS
SM
MD
LG