Ndërlidhjet

SEUL


Zyrtarë ushtarakë të Koresë së Jugut dhe të Veriut udhëtuan përgjatë kufirit të tyre të fortifikuar, për herë të parë që nga Lufta e Koresë. Ata inspektuan secili punën e njëri tjetrit në hekurudhën, që do t'i rilidhë dy vendet e ndara për më shumë se 50 vjet.
XS
SM
MD
LG