Ndërlidhjet

UASHINGTON


Sekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara Kofi Anan, i komentoi sot sulmet në Lindjen e Mesme në takimin me Sekretarin amerikan të Shtetit Kolin Pauell.
"Mendoj se është e rëndësishme që liderët t'i përmbahen kursit. Ajo që ndodhi sot në mëngjes është tërësisht për t'u dënuar dhe nuk duhet të ndalohet ecja përpara", tha Anan.
XS
SM
MD
LG