Ndërlidhjet

MERDAR


Sot në vendkalimin Merdar, mes Kosovës dhe Serbisë janë bartur trupat e pajetë të 22 shqiptarëve, të vrarë gjatë luftës në Kosovë dhe të gjetur në një varrezë masive në Serbi.
XS
SM
MD
LG