Ndërlidhjet

SHKUP


Forcat maqedone të sigurisë vranë një person sot pasdite në Shkup gjatë tentimit për ta arrestuar. Policia thotë se personi Nexhmedin D. pas refuzimit për t'u dorëzuar ka nxjerrë revolen dhe ka tentuar të shtijë. Sipas policisë kishte tre vjet që ai po kërkohej nga një gjykatë.
XS
SM
MD
LG