Ndërlidhjet

JERUSALEM


Sekretari i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara Kofi Anan apelon për dërgimin e trupave paqëruajtëse ndërkombëtare për të ndalur dhunën midis Izraelit dhe palestinezëve. Anan thotë se një forcë ndërkombëtare do të vendosej midis Izraelit dhe palestinezëve.
XS
SM
MD
LG