Ndërlidhjet

KIEV


Një gjykatë e San Franciskos në Shtetet e Bashkuara e la të mbrohet në liri, ish-kryeministrin e Ukrainës Pavel Llazarenko. Ai u arrestua në San Francisko në vitin 1999 dhe akuzohet për larje të 114 milionë dollarëve.
XS
SM
MD
LG