Ndërlidhjet

MOSKË


Rusia ka përfunduar tërheqjen e plotë të trupave të saj nga Bosnja, ka deklaruar koloneli Jakov firsov, zëdhënës i ministrisë së mbrojtjes në Moskë.
Ndërsa tërheqja e trupave ruse, që janë pjesë e forcave ndërkombëtare në Kosovë do fillojë më 17 qershor dhe do përfundojë plotësisht më 1 gusht, njoftojnë të njëjtat burime.
XS
SM
MD
LG