Ndërlidhjet

SINGAPOR


Kompania DHL, e cila mundëson dërgimin e shpejtë postar, ka filluar sot aktivitetin e vet dhe në Irak.
Në këtë mënyrë DHL bëhet e para kompani që kryen shërbime të tilla që nga heqja e sanksioneve të Kombeve të Bashkuara ndaj Irakut.
XS
SM
MD
LG