Ndërlidhjet

NJU DELHI


Rusia dhe India synojnë të rrisin bashkëpunimin e tyre në fushën ushtarake, përfshirë këtu stërvitjet e përbashkëta dhe tregtinë e armëve.
Këto informacione u bënë publike gjatë vizitës së ministrit të jashtëm rus, Igor Ivanov në Nju Delhi.
XS
SM
MD
LG