Ndërlidhjet

NJU XHERSI


Presidenti amerikan George Bush ka mbrojtur qasjen e administratës së tij ndaj cështjes së Irakut dhe terrorizmit ndërkombëtar.
Në fjalimin e tij të mbajtur në Nju Xhersi sot, Bush ka thënë se ata që thonë se administrata e tij ka zmadhur kërcënimin që paraqiste Sadam Huseini janë "historianë revizionistë".
XS
SM
MD
LG