Ndërlidhjet

VENEDIK


"Guardia di Financa", njësia e specializuar italiane për luftën kundër trafikut dhe krimit të organizuar, ka arrestuar një shqiptar të Kosovës pasi në automjetin e tij ishin gjetur 21 kilogramë heroinë.
Njoftohet se droga ishte destinuar për në Gjermani.
XS
SM
MD
LG